Vítejte ve WELL DONE. Vyvěšujeme zde příspěvky týkající se všech zajímavých akcí Intervia, seminářů, doplňkových aktivit nebo zde najdete články našich drahých dobrovolníků. Přejeme Vám příjemnou zábavu.

JE LIBO NĚCO KE ČTENÍ? INFORMÁTOR

Informátor je časopis, který vydává Slezská diakonie pravidelně každé čtvrtletí.

ON ARRIVAL SEMINAR FOR INVY VOLUNTEERS

Poprosili jsme naši mezinárodní dobrovolnici Svetlanu, aby napsala krátký článek o své zkušenosti z příjezdového semináře, který se konal v měsíci říjen v krásném prostředí Beskyd.

PŘEDODJEZDOVÝ SEMINÁŘ DO TANZANIE POHLEDEM MAJKY, BUDOUCÍ DOBROVOLNICE INVYT4

Keď som v utorok v čase obeda vstupovala do areálu Sliezskej diakonie v Českom Tešíne, nevedela som presne čo všetko ma čaká.

EVALUAČNÍ SEMINÁŘ GENERACE 2017/18

V červnu proběhl v Malenovicích Evaluační seminář pro mezinárodní dobrovolníky, který tradičně konáme na konci jejich dobrovolné služby.

SEMINÁŘ PRO SUPERVIZORY / SEMINAR FOR THE SUPERVISORS

V měsíci květen 2018 jsme pořádali seminář pro supervizory, který tradičně organizujeme pro pracovníky středisek, jež hostují mezinárodní dobrovolníky.

Zahájení výstavy fotografií Jedno

V pátek 18. 5. 2018 v 17.00 hod. proběhlo slavnostní zahájení putovní výstavy fotografií s názvem Jedno - Jaký postoj zaujímám vůči potřebným? Je mi to jedno, nebo jsme jedno?

NEVSO KONFERENCE V BRUSELU

V dubnu 2018 proběhla konference NEVSO v Bruselu. NEVSO je zkratkou anglického názvu Network of European Voluntary Service (jedná se o síť neziskových organizací působící v oblasti Evropské dobrovolné služby).

International day of the Earth

On Sunday the 22nd of April 2018, with the motivator of The International Earth Day, 7 people (4 volunteers, two coordinators,and a Petulinko) met in Trinec stadium with one goal: to clean the forest.

OČIMA BÝVALÉHO DOBROVOLNÍKA Aneb Coming back to the crime scene :-)

Finally coming back to Czech Republic after 9 months was such a great experience!

Work camp in Valeč (9. - 11. March 2018)

"It was nice", were the three words how few volunteers described the last two days.

MIDTERM SEMINÁŘ 2018

Naši dobrovolníci se účastní pravidelných seminářů, kde se mají možnost všichni setkat a společně s koordinátory sdílet svoje pocity, zážitky a zkušenosti z dobrovolné služby.

VÁNOČNÍ WORKSHOP - Craftiness is happiness

Blížil se vánoční čas a s ním také druhý ročník sbírky ručně vyráběných dárečků, které putují skrze dobrovolnické centrum Slezské diakonie do nemocnice Třinec, klientům sociálních lůžek.

Vítání občánků

Významná akce, která proběhla 20. 10. 2018 v Komorní Lhotce.

Atrapasuenos workshop

Skvělý workshop v přírodě, který vedla koordinátorka Miška. Souznění přírody, dobré nálady, a krásných výrobků. Klikněte na odkaz níže a přeneste se tam.

Naši partneři

sceav

dzs

erasmus

edyn

Deti Afriky

Spoločenstvo evanjelickej mládeže

logo intervia 

Slezská diakonie
Na Nivách 7
737 01 Český Těšín
Česká republika

Náš tým
Informační memorandum

© 2018 Intervia.cz | by PCsupport.cz s.r.o.