Přijímání dobrovolníků

První mezinárodní dobrovolníci k nám přijeli v roce 2005. Od tohoto roku jsme ve střediscích Slezské diakonie a v partnerských organizacích hostovali okolo 200 mezinárodních dobrovolníků z 20 různých zemí světa1.

 

 

mapa 01

 

1Dánsko, Francie, Gruzie, Itálie, Izrael, Palestina, Portugalsko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Polsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Ukrajina, Turecko, Řecko a USA

Na jakých projektech u nás mohou dobrovolníci působit, se můžeš podívat zde.

Dobrovolník je během služby podporován svým supervizorem. Supervizor je osoba, která vede dobrovolníka během celé jeho služby a reflektuje jeho cestu učení. Dobrovolník má také svého mentora. Mentor je jeho kamarád, který mu pomáhá vyplnit volný čas a poznat místní komunitu. Další klíčovou roli pro službu dobrovolníka sehrává koordinátor. Ten koordinuje celý průběh INVY, vede semináře a také supervize s dobrovolníkem. Podporuje učení dobrovolníka i supervizora.

Pokud bys chtěl/a působit jako dobrovolník v naší organizaci, kontaktuj naši partnerskou organizaci ve tvé zemi. Přehled organizací a více informací o EDYN networku nalezneš zde.

Pokud bys chtěl/a působit v některé z našich partnerských organizací EDYNu, kontaktuj koordinátorku programu Terku Michnovou na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. 

logo intervia 

Slezská diakonie
Na Nivách 7
737 01 Český Těšín
Česká republika

Náš tým
Informační memorandum

© 2020 Intervia.cz | by PCsupport.cz s.r.o.